Корисна інформація
Маркування вантажів
Гарантією цілісності вантажу є правильне маркування й упакування вантажу. У випадку некоректного маркування вантажу Ваш вантаж може бути пошкоджений під час перевезення. Маркування - це процес нанесення інформаційних позначок, ярликів  й інших відміток про продукцію. Усі відмітки стандартизовані відповідно до прийнятих міжнародних стандартів. Цілями такого маркування є перш за все, обмеження ймовірних ризиків псування вантажу, повне інформування про продукцію зсередини задля правильного поводження з вантажем під час завантажувально-розвантажувальних робіт. До того ж, маркування є однією з гарантій, що вантаж прийде вчасно.

Види маркування:

  • Товарне: найменування, упаковка заводу, дата випуску продукції та її сорт.
  • Від відправника: пункти відправлення й призначення, кінцевий варіант доставки, якщо відрізняється від порту призначення, брутто й нетто продукції в кілограмах, дані про відправника та отримувача вантажу, габаритні розміри місць в см.
  • Транспорте: порядковий номер партії та номери вантажних місць.
  • Спеціальне: написи та символи, які зазначають правила поводження з вантажем, його зберігання, перевезення, завантаження і відвантаження.
Перевізники зобов’язані наносити транспортне маркування, а відправник - усе інше. !Зверніть увагу, що маркування варто наносити на центр тяжіння, якщо він зміщений відносно геометричного центру вантажу. Це важливо для того, що під час підйому вантажу він не пошкодився. Якщо вантаж не штабелюється, то про це варто написати великими буквами на видному місці.
Сергей
Спеціаліст зі логістики
Необхідно оптимізувати ваше перевезення?
отримайте безкоштовну консультацію
Допоможемо підібрати оптимальний маршрут та прорахувати 3 варіанта фрахту