Полезная информация
Типи і розміри морських контейнерів
Існують різноманітні типи контейнерів, серед яких завжди можна підібрати той, який буде найбільш зручний для перевезення. Наші співробітники залюбки підберуть для Вас найбільш доцільний тип контейнера. Нижче наведені розміри і зображення найбільш поширених типів контейнерів. Зверніть увагу, що зазначені розміри в кожному конкретному випадку можуть варіюватися в межах 5-15 мм. Універсальні контейнери використовуються для перевезення будь-яких типів звичайних вантажів. Їх існує 4 види:
  • DC (Dry Cube) - сухий універсальний контейнер, вантажний контейнер стандартного розміру, висота якого – 8 футів 6 дюймів, а ширина 8 футів;
  • HC или HQ (High Cube или ) - контейнер збільшений по висоті на один фут;
  • PW (Pallet Wide) - контейнер збільшений по ширині;
  • HCPW (Pallet Wide High) - контейнер збільшений по ширині і висоті;
Універсальні контейнери (DC, PW, HC, HCPW)
Використовуються для перевезення будь-яків типів звичайних грузів.
Контейнери зі дахом, що знімається (Open-top, ОТ)
використовується для всіх типів звичайного вантажу в разі, якщо завантаження і розвантаження вантажу відбувається через дах або двері за допомогою крана або лебідки.
Контейнерні платформи (Flatracks, FR)
Використовуються, головним чином, для транспортування важких або великогабаритних вантажів.
40-ка футові контейнери
20-ти футові контейнери
Рефрижераторні контейнери Для перевезень вантажів, що вимагають забезпечення спеціального температурного і режиму вологості використовують рефрижераторні контейнери. В основному рефрижераторні контейнери використовуються для морських перевезень і зберігання вантажів, що швидко псуються, таких як фрукти, овочі чи ліки. Рефконтейнер здатний підтримувати температуру в діапазоні від -25 до +25 градусів ° C, незалежно від температури навколишнього середовища. Використання багатофункціональної вентиляторної системи дозволяє підтримувати в контейнері потрібний температурний режим і контролювати вологість.
Причепи та напівпричепи

Типорозмірів причепів і напівпричепів також існує багато. Тут наведені типорозміри тих, які частіше використовуються:

 
Сергей
Специалист по логистике
Необхідно підібрати тип та розмір контейнеру?
получите бесплатную консультацию
Поможем подобрать оптимальный маршрут и рассчитать 3 варианта фрахта